Close

Firmy a instituce

Výborné zkušenosti mám s kurzy sebeobrany a odbornými přednáškami, které běžně pořádám pro firmy a instituce formou 4 hodinového semináře. 

Podle poptávaného požadavku sestavuji program na míru, konkrétně připravuji fyzický, psychologický nácvik sebeobrany nebo tématickou přednášku zaměřenou na ochranu a bezpečí.

Doporučuji maximálně 14 zájemců ve skupině, dávám prostor i pro osobní dotazy a diskusi, nácvik modelové situace.

V případě zájmu je možné domluvit dlouhodobější kurz s rozložením na více setkání po 2,5 hodinách.

Napište mi e-mail anebo zavolejte na +420 776 836 504 pro více informací.

„Mé kurzy i přednášky jsou pro zaměstnance velmi užitečné a přínosné. Děkuji zaměstnavatelům, že tuto možnost sobě i svým pracovníkům umožňují.“

Reference

Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně, příspěvková organizace

Dobrý den,

Dne 14. března 2018 u nás v knihovně proběhl 3 hodinový kurz sebeobrany, který byl určen pro knihovníky z okresu Zlín. Paní lektorka spolu se svým kolegou předvedli knihovnicím a knihovníkům, jak se bránit potenciálním agresorům v prostředí knihovny. Během tří hodin si účastníci kurzu vyzkoušeli reagovat na situace, které je v knihovně mohou potkat.

Kurz hodnotím velice pozitivně. Paní lektorka a její kolega dokázali všechno jasně a srozumitelně vysvětlit a nabyté znalosti jsme si prakticky vyzkoušeli. Kladně hodnotím i to, že byl kurz sestaven tak, aby byl vhodný pro všechny účastníky bez ohledu na věk nebo fyzickou kondici.

S pozdravem

Martin Ďurkáč