Close

Spolupracuji

Centrum pohybu Olomouc, Mgr. Lenka Fasnerová

Úžasný moment, kdy jsem v roce 2019 navázala spolupráci s Mgr. Lenkou Fasnerovou, majitelkou Centra pohybu Olomouc, lektorkou i koordinátorkou mnoha pohybových aktivit a radosti. S Centrem pohybu Olomouc vznikla krásná spolupráce pro rozvinutí a doplnění další nabídky pohybových aktivit a tím je má instruktorská činnost sebeobrany a odborné přednášky pro ženy, seniory a vozíčkáře.

Na Lence si vážím její vstřícnosti a srdečnosti, spolupráce s ní je balzám na duši. Děkuji za možnost být její kolegyní, moc si toho vážím.

Centrum pohybu Olomouc
Makrobiotika Zlín, Martina Machálková

S Martinou Machálkovou, hlavní šéfkuchařskou makrobiotických pokrmů, jsem se setkala díky její nabídce a pořádání kurzů makrobiotického vaření právě ve Vital Life centru zdraví, Holešov, na které jsem se v roce 2019 přihlásila. A od tohoto okamžiku naše tvořivá spolupráce začala. Nadchlo mě propojit pohyb s hloubkou znalostí a kuchařskými dovednostmi, chtěla jsem se naučit teorii i praxi na plnohodnotnou přípravu jídla a stravování. A Martina je ta nejsprávnější žena na pravém místě, která tuto oblast bravurně umí a ukázala mi směr. Oceňuji na ni, jak je vyrovnaná, spolehlivá, lidská, srdečná, přátelská a děkuji za úžasnou možnost s ní tvořit team. Určitě Martinu a její kurzy ráda doporučím.

Makrobiotika Zlín
Fairyland Zlín, Eva Koldasová

S Evou Koldasovou, sympatickou majitelkou Fairyland prostor, nám vznikla velmi krásná spolupráce před 3 lety a doposud je to radost nejen v komunikaci, ale v její vstřícnosti, snaze poradit, tvořivosti a nápaditosti. Děkuji za vše, co jsme doposud spolu podnikly za tvůrčí projekty a schůzky. Fairyland je úžasné centrum tvořivých aktivit a pořádání narozeninových oslav pro holčičky i slečny.

 Ve Fairyland jsem pořádala kurzy sebeobrany pro ženy, dívky a děti na příměstském táboře. Rozvinula se také krásná další pohybová aktivita kurzů strečinku pro ženy. Zázemí prostor je útulné a báječné.

Fairyland Zlín
Vital Life centrum zdraví, Hanka Sovišová

Ve Vital Life centrum zdraví, Holešov působím již 5. rokem jako instruktorka mých aktivit pohybu, kurzů sebeobrany pro dospělé i pro děti. Nejhlavnější útulná základna pro setkávání se se cvičenci, přáteli, na teamových poradách s Hankou Sovišovou, tvořivá duše a majitelka centra, i s ostatními lektorkami. 

S Hankou je skvělá spolupráce, je spolehlivá kolegyně, tvůrčí lektorka jógy a poradkyně zdravého životního stylu. Děkuji za zázemí a komunikaci.

Vital Life centrum zdraví
První pomoc Nanečisto, Mgr. Kateřina Bořutová

S organizací První pomoc Nanečisto spolupracuji 6. rokem, kde jsem součástí teamu jako lektorka zážitkových kurzů první pomoci pro širokou škálu zájemců. Velmi mě spolupráce naplňuje, má to smysl a jsem opravdu vděčná, že se mně spojila cesta s šéflektorkou kurzů Mgr. Kateřinou Bořutovou, která je srdcem organizace. Když jsem se s ní setkala poprvé, což bylo v roce 2014, nadchla mě. Měla jsem z ní velmi příjemný první dojem, ten stále trvá, je silnější v růstu důvěry a spolehlivosti. 

Katka je obdivuhodná a velmi jí děkuji za zázemí a lidský přístup, vytvoření úžasné organizace, která pod jejím vedením jenom kvete. Je mi ctí, vřele všem doporučuji se na zážitkový kurz první pomoci přihlásit.

První pomoc nanečisto
Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých České republiky (SONS), Zlín

Už je tomu 8 let, kdy jsem se rozhodla, stát se pro Sjednocenou organizaci nevidomých a slabozrakých ve Zlíně dobrovolnicí a jsem jí stále. Pomáhám jim s asistenční a průvodcovskou činností, jsem asistentka při soutěži zvukové střelby a k tomu navíc se rozvinula spolupráce ještě ve výuce kurzů sebeobrany ve Zlíně a pořádání odborných přednášek na rekondičních pobytech na Prostřední Bečvě.

Vedoucí pracoviště a organizátorkou odbočky je Pavla Andrýsková, které velmi děkuji za úžasnou spolupráci, přátelství, srdečnost, spolehlivost a pečlivost. Vnímám to jako velké štěstí, že se naše cesty propojily a můžeme tvořit vzájemně pro radost a užitek.

SONS - Zlín
Roman Velísek - mentální kouč, terapeut, lektor

S Romanem Velískem jsme dlouholetí kolegové, spolupracujeme přes 9 let, kdy prvotní impuls našeho setkání byla teamová práce při security hlídacích akcích. Roman má v sobě obrovskou spolehlivost a trpělivost, duší sportovec, výborný organizátor, což jsou vlastnosti, které velmi oceňuji. Při některých mých kurzech sebeobrany tvoříme lektorský team, děkuju mu za jeho energii, kterou do kurzu vždy přináší.

Roman je mimojiné také skvělý mentální kouč, terapeut a lektor. Má hlubokou empatii a dokáže lidem ukázat ten správný směr, proto se na něj obrací široká škála klientů.

Roman je tvůrce těchto webových stránek, děkuju mu za jeho zdatné schopnosti IT technika. S jeho ochotou, pracovitostí a tvořivostí jsem nad míru spokojena.

Roman má tak široký rozptyl činností, že i spolupráce může růst do dalších rovin a už se na to těším. Určitě ho doporučuji.

Roman Velísek - mentální kouč, terapeut, letkor
Asociace Jiu-Jitsu České republiky, prezident Mgr. Martin Sláma,MBA

Velké poděkování patří Asociaci Jiu-Jitsu České republiky, registrovanou na MŠMT, jako zastřešujícímu sportovnímu svazu. Je mi ctí být členkou a mít příležitost se setkávat již od roku 2015 s výbornými instruktory jako je prezident Mgr. Martin Sláma, MBA;  víceprezident Tomáš Musil, MBA; členy představenstva Petr Hermann; PhDr. Lubomír Češek, PhD. MBA; Bc. Zdeněk Vaňhara, Rostislav Ivan a Libor Větrovec.

Právě díky nim se uskutečňují jedinečné vzdělávací setkání, semináře, školení instruktorů, kterých se pravidelně účastním v zájmu svého seberozvoje. Děkuji všem za podporu a organizaci.

Asociace Jiu-Jitsu České republiky