Close

Pro seniory

Má myšlenka zrealizovat projekty, setkání, přednášky, kurzy sebeobrany i pro seniory se stala skutečností a mám z toho báječný pocit. A každé setkání je jedinečné. Právě senioři jsou pro mě významnou skupinou, být informováni a učit se dovednostem ochrany a bezpečí. 

Proto pro ně nabízím odborné přednášky 2,5 h na téma sebehodnoty, psychologie řeči, sebeobrany jakožto ochrany důstojnosti, bezpečí doma i na ulici. Každá má přednáška je provázána harmonizačními cviky, jednoduchými pohyby a principy dechu anebo se jenom diskutuje. Přednášku je možné objednat pro 10 – 40 účastníků, připravím téma na míru právě podle věku, počtu účastníků a zda mají konkrétní požadavek, který chtějí objasnit, vysvětlit.

Další úrovní mé nabídky kurzů je v kombinaci odborné přednášky s praktickým nácvikem nejzákladnějších prvků týkající se sebeobrany, všímavost a její velký význam, využití předmětů běžné potřeby, manipulace s berlí, jak si požádat o pomoc a mnoho dalšího. Tento typ jednorázového kurzu trvá 3 h a doporučuji pro max. 12 účastníků.

Kurzy a přednášky mohou být jen pro ženy nebo i smíšený kolektiv.

Napište mi e-mail anebo zavolejte na +420 776 836 504 pro více informací.


„Vřelý zájem, se kterým jsem se setkala ze stran seniorů, je ohromující. Má slova i cvičení si berou k srdci, jsou za setkání vděční, rozvíjí diskusi, mají dotazy, rozšiřují si tak své obzory, o přestávce mně děkují. Těmito momenty mně dávají najevo, že má činnost je na tom správném místě a má smysl v ní pokračovat.“